Theater

DE MORAARIDDER tgECHO
tekst: Tommy Ventevogel, Ko van den Bosch
regie: Ko van den Bosch

Een Existentieel Ongeluk Buitenkunst, Once upon a time Orchestra
tekst: Enne Koens
regie: Michael Bloos

Vieze Vrouwtjes tgECHO / Het Houten Huis
regie: Elien van der Hoek

HeringedeeldGr
tekst en regie: Maaike van der Hoek

Hotel Informatie tgECHO
tekst: Erik Bindervoet
regie: Roeland Hofman

Volpone Dood Paard
tekst: Ben Jonson
bewerking: Dood Paard

Burgerlijke Schemering tgECHO
tekst: Jibbe Willems
regie: Bram Coopmans

Jan Brons is terug
tekst: Nynke Klompmaker
regie: Lies van de Wiel

Ut Kindertejater
van en met Marjolein Ley
o.a De Kikkerkoning, Hans en Grietje, Het Zigeunermeisje

Botten tgECHO
tekst: Erik Bindervoet
regie Roeland Hofman

De Waakhonden Het Zuidelijk Toneel
tekst: Marcel Osterop
regie Roeland Hofman

Stel je bent een koe tgECHO
tekst: Magne van den Berg
regie Paul van der Laan

Colombina De Gemeenschap
tekst: Rob de Graaf
regie Roy Peters

Uitzicht tgECHO en 5d
regie: tgECHO

Tussentijd tgECHO
tekst: Jibbe Willems
regie Roeland hofman

Melk tgECHO Over het IJ Festival Productiehuis Generale Oost
tekst: Rineke Roosenboom
eindregie Roeland hofman

De Baai van Nice Toneelschuur Producties
tekst: David Hare
regie: Joeri Vos

Zotte Zorgen Sarah Ringoet
tekst: Sarah Ringoet
regie: Sarah Ringoet

Meester, Olaf Karl en de Dames
tekst: Michiel Lieuwma
regie: Wilhelmer van Efferink

Eindland tgECHO Productiehuis Generale Oost
tekst: Jibbe Willems
regie: Roeland Hofman

Tulp Grand Theatre
tekst: Mads Wittermans
regie: Mads Wittermans

Gekelderd tgECHO Productiehuis Generale Oost
tekst: Rik van den Bos

Fietsen tgECHO Productiehuis Generale Oost
tekst: Rik van den Bos
regie: Karin Netten

Die Sieben Todsunden, een muziekprogramma in het Groninger Museum
piano: Frits Lambrechts
zang: Lotte Dunselman

Peerd en Woagen Stichting Peerd
tekst: Theo de Groot
regie: Theo de Groot

Aan tafel met Hendrik IV /Het Frank Mohr, Grand Theatre
regie: Freya Eshuijs

Schraapzucht tgECHO De Gemeenschap Bellevue Lunch
regie: Roy Peters en Ton Heijligers

Ommetje Arnhem Theater De Plaats
regie: Michiel de Regt

Tob Bos en Magere Leek, De Citadel
tekst: Sieger M.G.
regie: Rob Bakker

Theater in de klas, De Citadel
regie: Rob Bakker

Amsterdam Annee Zero DasArts, Gasthuis Theaterwerkplaats
regie: Bram de Sutter

Eight exercises on mother and daughter DasArts
regie: Marta Pisco

Omvallen NTGent
regie: Sanne van Rijn